En Popüler 5 Netflix Dizileri

En Popüler 5 Netflix Dizileri

  Nisan 1, 2020

  38 Okunma

Sizlere bu yazımız da en popüler netflix dizileri hakkında bilgi verdil ve izlemeniz için isimlerini yazarak link bıraktık. 1080p hd türkçe altyazı seçeneğiyle en kaliteli şekilde donmadan kesintisiz netflix dizileri izleyebilirsiniz.

Günümüzde netflix kullanım oranı oldulça arttı. Bu yazımız sizlere en popüler netflix dizileri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Genelde arama trendlerde yer alan en iyi netflix dizileri 2020 olarakta bildiğimiz bu aralar netflix üzerinde en çok izlenen beş dizi hakkında size bilgi vereceğiz. Bize göre son dönemde adından oldukça söz ettiren sizlerinde bileceğiniz La Casa De Papelson günlerde en popüler netflix dizisi haline gelmiştir. Aslında netflix dünya genelinde dizi sektöründe yaptığı devrim ile en çok dizi izlenen platformdur. Birbirinden farklı üyelik tipleri ile rahatlıkla dizi izleyebilirsiniz. Web sitemizde bundan sonraki süreçler netflix dizilerini ücretsiz izleyebilir en popüler netflix dizilerini favorinize ekleyerek kolayca izleyebilirsiniz.

En Popüler Netflix Dizileri

Web sitemizde bulunan ve dünya çapında özellikle Türkiye üzerinde en çok izlenen beş netflix dizisine yer vereceğiz. Bu dizileri izlemekten keyif alacağınıza eminiz. İzleyici kitlesi büyük olan ve isimlerinden sıklıkla söz ettiren bu güzel dizilier izlenmesi oldukça keyif veren netflix dizileridir. Web sitemizin alt yapısında bulunan tüm netflix dizileri 1080p full hd görüntü kalitesine sahip olmakla beraber orjinal dil ve türkçe altyazı desteği ile beraber sizlerin beğenisine sunulmuştur.

En iyi netflix dizilerini sizlerle sürekli paylaşmaya ve web sitemize eklemeye gayret göstereceğiz. Sitemizde olmayan eklenmesini istediğiniz dizi içinde bize İletişim bölümünden ulaşarak bildireceğiniz dizi isimlerini saatler içerisinde web sitemize ekleyeceğimizden kuşkunuz olmasın. MHD Fim İzle ailesi olarak sizlere en iyi dizi & film izleme deneyimine kavuşturmak için içeriklerimizi ve dizilerimizi sürekli güncel tutuyoruz. En popüler netflix dizileri başta olmak üzere bir çok diziyi full hd türkçe altyazı seçeneğiyle web sitemizde izleyebilirsiniz. Şimdi favorimiz olan beş dizimizi sizinle paylaşıyoruz, bunlar;

  1. La Casa De Papel: Dünya genelinde ve Türkiye’de en çok izlenen yabancı dizi olarak adından oldukça söz ettiren la casa de papel dizisi bir suç örgütü ve başında o inanılmaz dehanın yaptığı planların ve hayata geçirişinin hikayesini anlatıyor. İlk başta sıradan gelse de, dizinin içindeki oyuncular ve kurgu ile bütünleşen rollerin verdiği performans ile bu dizi en iyi netflix dizisi olmayı hak ediyor. İlk önce darphanede başlayan bu serüven bakın şimdi nere de devam ediyor.
  2. Lucifer: Lucifer içerisinde hem fantastik hemde drama barındıran kurgusu mükemmel bir dizidir. Cehennem’den Dünya’ya kaçan bir iblisin hikayesini anlatan bu dizide hem romantizm hem suç’u bir arada göreceksiniz. Evet yanlış duymadınız, hayran olduğu kızın dedektif olması ile beraber Lucifer’in özel yeteneği sayesinde ikisi artık bir ortak gibi çalışacak ve neler olacak şaşıracaksınız.
  3. Sex Education: Lise çağına yeni başlamış bir çocuğun ilişki terapistliği yaptığı bir dünya. Evet yanlış duymadınız Annesi profesyonel ilişki terapisti ve yazar kendiside okuldaki bir arkadaşının teklifi ile ilişikilerinde sorun yaşayan çiftlere terapi yapıyor, para karşılığında yaptığı bu hizmeti okulda sadece üç kişi biliyor ve kendiside bakir.
  4. Elite: Fakirlikten zenginler arasına gelen üç çocuğun konu olduğu bu dizide, gençler özel koleje gelir. Zengin öğrenciler ile aralarında çıkan arbedede olan bir cinayet ile serüven başlar. Alt mahalle çocukları olarak lakap takılan bu çocuklar tüm çabalarıyla gün yüzüne çıkmaya çalışır.
  5. YOU: Zeki bir genç olan Joe New York’ta kitapçıda çalışan kendi halinde bir insandır. Kitapçıya gelen güzeller güzeli Beck’e aşık olan Joe kendinden geçer ve hikaye burada başlar. Joe kızı da kendine aşık edebilmek için elinden geleni yapar.
Yorum Alanı